jak wprowadzać elementy uważności do przedszkolnej codzienności mindfulness w przedszkolu

Jak wprowadzać elementy uważności do przedszkolnej codzienności – luty 2023

10 prostych ćwiczeń uważności dla przedszkolaka.

Uważność to ostatnio bardzo modny termin. Dosłownie zewsząd słychać o uważności, mindfulness czy świadomej obecności, zatem może także i Ty się z nim zetknęł_ś. A może zastanawiasz się, jak możesz wykorzystać elementy uważności dla swojej grupy przedszkolnej.

Praktykowanie mindfulness z dziećmi jest łatwe i angażujące, a Ty i twoje przedszkolaki możecie nauczyć się odrobinę zwolnić, sprawdzać, jak się czujecie (fizycznie jak i emocjonalnie), a także lepiej rozumieć otaczający was świat.

Siedzenie w ciszy nie jest również jedynym sposobem ćwiczenia uważności. Z łatwością wykorzystacie uważność nie tylko do wyrażenia tego, jak się czujecie, emocjonalnej i społecznej świadomości, jak również do intencjonalnej zabawy i uzupełnienia energii na w ciągu dnia.

Niezależnie od tego, czy chciał_byś dowiedzieć się więcej dla siebie czy wprowadzić uważność na zajęciach – mamy dla Ciebie specjalnie zaprojektowany ebook!

Weź udział w spotkaniu, zostań z nami do końca … i otrzymaj ebook z ćwiczeniami dla przedszkolaków. Dzięki niemu odkryjesz kilka prostych narzędzi, które pomogą Ci w ciekawy, angażujący i przyjazny dzieciom sposób, zaprosić elementów mindfulness do waszego wspólnego dnia.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz do nas podczas Tygodnia Uważności! (link do wydarzenia prześlemy bezpośrednio przed spotkaniem)

Wydarzenie zostało zakończone.

Donate